Úvod Inspirace pro vás Jak vybrat anální pomůcky

Jak vybrat anální pomůcky

Anální pomůcky

Anální sex si v poslední dobu získává čím dál větší oblibu a stává se velice populárním. Není tomu však tak dávno, kdy toto téma bylo absolutním tabu. Samotná praktika je však známá již velmi dlouho a nejedná se o společensky vyloučenou metodu. Naopak, některé literatury doporučují anální sex jako obohacení intimního života a při dodržování hygienických zásad dokonce jako zdravotní stimul. 

Než s análním sexem začnete

Nevíte si rady s výběrem análních pomůcek?Napište nám, rádi vám pomůžeme!

Při análním sexu můžete používat různé pomůcky, které vám poslouží při překonávání začátků a posléze jako příjemný erotický doplněk. Hlavně ze začátku je však nutné řídit se jistými pravidly. Než se do této praktiky pustíte, zjistěte si o ní co nejvíce informací a již předem si ujasněte své potřeby a požadavky. Předejdete tak nepříjemnostem na obou stranách.

Nutné je dodržování hygienických pravidel i poslouchání požadavků partnerky či partnera. Začínejte vždy pomalu a citlivě se základními pomůckami, které později můžete doplnit o další.

Pro jaké pomůcky se rozhodnout

Erotické pomůcky, které se využívají k análnímu sexu, jsou velice podobné klasickým vibrátorům, kuličkám a jiným pomůckám. Nedoporučujeme však tyto pomůcky využívat pro všechny praktiky, protože každý předmět je určený k jinému účelu. Je tomu tak kvůli hygieně i použitým materiálům.

Při análním sexu je nutné používat lubrikační gel, kvůli desinfekci i pohodlí. Prohlédněte si také anální pomůcky z naší nabídky.

Anální pomůckyAnální pomůcky jsou vyrobené ve většině případůmateriálů přívětivých k lidské pokožce, aby jejich používání bylo co nejpříjemnější. Našim zákazníkům nedáváme rady, jaký typ análních pomůcek by si měli pořídit. Vždy doporučujeme vybírat podle pocitů, vkusu a podle toho, co je pro ně příjemné.

Dohodněte se vždy s partnerem

Základem je, aby si partneři prozradili, co je pro ně přijatelné a navzájem se nenutili do ničeho nepříjemného. Špatná zkušenost může napáchat škody, odradit a v horších případech může způsobit i zranění. 

Nedílnou součástí análních pomůcek jsou gely. Vyberte proto spolu kvalitní lubrikační gel, který je určený pro anální sex a začínejte vždy pomalu. Samotné anální pomůcky vybírejte podle vašich preferencí, vkusu i podle toho, co vás láká a je vám oběma příjemné.

Nevíte si rady s výběrem análních pomůcek? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.