Úvod Inspirace pro vás Jak vybrat nejlepší vibrátor

Jak vybrat nejlepší vibrátor

Jak vybrat vibrátor - elegantní vibrátor z produkce LeloVýběr správného vibrátoru, který vám bude vyhovovat, je poněkud složitější, než u jiných erotických pomůcek. Tato složitost je dána hlavně tím, že se jedná o nejrozšířenější erotickou pomůcku. Sortiment druhů a provedení je tedy opravdu široký.

S čím začít při výběru

Vibrátor vybírejte hlavně podle svých preferencí. Nejlepší je vybírat vibrátor tak, jako byste vybírali partnera. Již od okamžiku výběru vám musí být sympatický a musí vám vyhovovat po všech stranách. Někomu vyhovuje spíše designové provedení a někdo dá přednost realistickým tvarům a barvám. Výběr vibrátoru neuspěchejte a dejte si na něm záležet.

Existuje mnoho kritérií, podle kterých lze vhodný vibrátor vybrat. Nebojíme se našim zákazníkům poradit, aby šli na výběr tak trochu vědecky. Doporučujeme stanovit si preference a kritéria, která jsou pro vás nejdůležitější. Může to být například materiál, rozměry, funkce, design, barva, velikost a jiné. Každý má totiž jiné požadavky, vkus a potřeby.

Nevíte si rady s výběrem vibrátoru? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Základní rozdělení

Nejzákladnější rozdělení je na vibrátory a dilda. Vibrátor je, jak již název napovídá, má uvnitř schovaný vibrační motorek. Ten u některých výrobků pohybuje s koncem vibrátoru. Dildo je prakticky to samé jako vibrátor, ale bez motorku.

Z jakých materiálů se vibrátory vyrábí

U vibrátorů i dild jsou materiály v dnešní době již stejné. Nejčastějším materiálem pro výrobu je silikon a plast. Výjimkou však nejsou ani kovové nebo dokonce skleněné vibrátory a dilda.

Při používání vibrátoru nebo dilda doporučujeme používat lubrikační gel, i kvůli desinfekci. Prohlédněte si také erotické vibrační pomůcky z naší nabídky.

Jaké lze sehnat tvary

Jak vybrat vibrátor - klasický vibrátor

Tvar vašeho vibrátoru nebo dilda může ovlivnit to, zda vám bude vyhovovat. Ještě před pár lety převlávaly konzervativní tvary, bez výstřelků. Dnes je však čím dál větší zájem o originální řešení. Nejde však pouze o tvarové výstřelky.

Výrobci velice často konzultují své nápady s lékaři, aby věděli, jaký tvar může správně uspokojit, a co naopak není pro výrobek vhodné. Proto se nemusíte bát neobvyklých tvarů vibrátorů. Není čeho se bát, ani když se vám budou tvary zdát až divoké. V naší nabídce naleznete pouze odzkoušené, testované a bezpečné výrobky.

Rozměr je pro každého individuální

Nejspíš nelze přesně určit, jaký rozměr je pro koho vhodný. V případě délky a tvaru se musíte opět spolehnout na své preference a potřeby. V naší nabídce naleznete vibrátory a dilda všech možných délek a průměrů, od nejmenších a nejintimnějších pomocníků, přes klasické rozměry, až po provedení v XXL rozměrech.

Chcete poradit s výběrem vibrátoru? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.