Úvod Inspirace pro vás Jak vybrat Venušiny kuličky

Jak vybrat Venušiny kuličky

Jak vybrat Venušiny kuličkyVenušiny kuličky jsou japonským vynálezem. Jak již název sám napovídá, jedná se o erotickou pomůcku ve tvaru koule. Dnes se však již vyrábějí i jiné tvary, například oválné. Při správném výběru a dodržování hygienických zásad si je žena může vzít i na cvičení nebo ke zpříjemnění chvil například při úklidu.

Z čeho se kuličky vyrábějí a jak fungují

Původním materiálem pro výrobu byl kov. V současné době se již více používá lékařsky čistý silikon, který je v mnohém více hygienický. Kuličky z tohoto materiálu jsou také tišší a jemnější k pokožce.

Podstatnou Venušiných kuliček jsou vibrace. Ty jsou zajištěny tak, že je uvnitř velké kuličky skryta ještě jedna malá kovová kulička, která při pohybu rozvibruje velkou. Tyto vibrace jsou přenášeny na poševní stěnu. Tím dochází ke stimulaci uvnitř vagíny a pohyby takového typy jsou pro ženu vzrušující.

Jak vlastně Venušiny kuličky vypadají

Tuto erotickou pomůcku nezná jen málokdo. Jedná se o kovové, plastové a silikonové kuličky. Velikostně se Venušiny kuličky pohybují zpravidla od 2,5 cm do 3,5 cm v průměru. Většinou jsou dvě, které jsou navzájem propojené, může jich však být i více. Ty se však většinou používají jako anální. Na trhu nalezneme mnoho druhů, ať už s ohledem na materiál, nebo na provedení. Můžete vyzkoušet také elektricky ovládané vibrační Venušiny kuličky, což je spíše už dvojité vibrační vajíčko.

Tvary a zátěž kuliček

Tvar kuliček jsou většinou klasicky kulaté, oválné nebo s různými výstupky, které znásobí stimulaci. Záleží na každé ženě, kterému tvaru a materiálu dá přednost a který je jí příjemnější. Pokud s kuličkami teprve začínáte, je lepší zvolit kuličky s co nejmenší zátěží a postupně, až bude pánevní dno dostatečně posíleno, přecházet na těžší kousky.

Venušiny kuličky jako zdravotní pomůcka

Venušiny kuličky však neslouží pouze jako erotická pomůcka. Mohou sloužit i jako pomůcka zdravotní. Žena se při použití kuliček snaží podvědomě udržet kuličky uvnitř těla. Při pohybu tak dochází k posilování pánevního dna, čímž se předchází problémům s inkontinencí. Používání kuliček je doporučeno lékaři v klimakteriu nebo v době po porodu, protože kuličky pomohou posílit svalstvo, které bylo poškozeno porodem.

Chcete poradit s výběrem vhodné erotické pomůcky? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.